
Информация, безумно много информация, с която съзнанието не успява да се справи. Заливат ни с информация, за да ни попречат да мислим. А дали онова, с което ни заливат е действително информация?
***
Доскоро се стремях да постъпвам по-деликатно. По възможност избягвах да назовавам нещата направо. Предпочитах читателят сам да сравни поднесените му факти и да си направи съответните изводи. За жалост обстоятелствата се промениха. Врагът стана безогледен. Врагът престана дори да имитира законност. За правила вече не се говори. Така беше и е в моя частен случай, когато без предупреждение и без обяснение унищожиха сайтовете ми. Но така и в глобален план. Тези уж противници САЩ и Русия вече се прегръщат и заедно се опълчват срещу народите от планетата Земя. Говоря за американското и за руското правителства. За техните специални и разузнавателни служби. Народите са нещо отделно, народите никой за нищо не ги пита. Властващата Система е нечовешка и безмилостна. А кой създаде нея, Системата?
Отговорът е очевиден. Подобно нечовешка Система няма как да бъде създадена от човешки същества. Та било то евреи или патагонци. Не, създателите и Господарите на Системата не са същества, принадлежащи към човешкия род. Затова приемете този текст като част от голямата тема за песоглавците. Съвсем доскоро вървях към Истината по китайски, в кръг. Днес се налага да погледнем Истината в упор. Но нека първо да хвърлим поглед върху самата Система.
25 януари 2013 година
Какво е Системата? Нашият поробител. А в какво се изразява робството и как да тръгнем към Свободата?
Външната принуда не се нуждае от обяснение. Данъци, полиция, цензура, отрови… виждаме го. Знаем го. А какво не виждаме и какво не знаем? Всъщност изразих се неточно. Какво е онова, което уж всички виждаме, а малцина, един на милиони го забелязва? Вътрешната, доброволната принуда. Не виждаме как робът сам се съгласява да е роб. Ще карам направо, без много предисловия.
Системата насажда у нас определен мисловен модел и ние го следваме, без много да му мислим. Циганите станаха роми, на педерасите казваме гейове. Защо? За да виждаме не картината, откриваща се пред очите ни, а картината, насаждана пряко в нашето съзнание с помощта на подсъзнателни внушения. И ако за циганите и за педерасите поне донякъде сме наясно, то как е с другите внушения?
Какво е комунизъм и какво е фашизъм? Наложени и финансирани от едни и същи банки управленчески модели. Променящи се по волята на истинските си началници щом възникне нужда от промяна. Думи, лишени от съдържание. Какво е демокрация и какво е диктатура, щом демокрацията ти е отнела и малкото права, които си имал по времето на диктатурата? Какви са тези сини, червени, оранжеви и не знам още партии, щом те следват сляпо и безпрекословно повелите на един и същи господар? Какво е това расизъм, какво е това антисемитизъм? Какъв расизъм е антисемитизмът, щом семитите са част от бялата раса? Какъв антисемитизъм е да се обявиш срещу евреите, щом евреите са малка, незначителна част от голямото семитско семейство? Какво антиеврейско има да се обявиш срещу противочовешките принципи на Талмуда, щом същата тази зловеща книга зове за проливане и на еврейска кръв? Нетолерантност, политическа некоректност… Когато по улицата върху крака ти скочи бълха и почне да смуче твоята кръв, ти нямаш право да я убиеш. Ти нямаш право да я махнеш от крака си. Направиш ли го, постъпката ти е посегателство срещу правата на нейната паразитна раса. Тя обаче има право да пие кръвта ти. Соломон Паси нарича нейното право „позитивен расизъм”. В какъв свят живеем?
Един и същ ли е светът, в който живеем със света, в който си мислим, че живеем?
Прекъсването на обвързаността със Системата започва оттам. От пълното отхвърляне на нейната понятийна структура. От неприемане на нейните измислени, нищо не значещи думи и думички. От скъсване с нейните аксиоми и догми. От погнуса към нейния мисловен модел. Другото са технически подробности.
02 март 2012 година

